Kasulik teada

1) Kauplus ei osta kaupa tagasi. Kauplusest ostetud tooteid on võimalik välja vahetada kuni järgmise tööpäeva lõpuni (ostutšeki alusel). NB! Ostetud kvaliteetset toodet ei pea kaupleja ümber vahetama ega tagasi võtma. Seega on kauplusel on õigus vahetusvõimalusest keelduda, kui selgub, et toode on ostja poolt rikutud, kantud, lihtsalt ei sobinud või kui ostupäevast on möödas rohkem kui 1 päev!

2 ) Kuna tegu on kasutatud kaubaga, siis palume klientidel arvesse võtta asjade seisundit müügi hetkel. Tarbija ei saa nõuda samasugust kvaliteeti nagu uutel asjadel.

3) Kasutatud riiete ostmisel palume tooted ennem ostu sooritamist kontollida, et saada ülevaade rõiva seisukorras. Hilisemaid pretensioone kasutatud riiete ostmise korral kauplus ei rahulda.

4) Kaupluses on kasutusel kahte erinevat tüüpi hinnasilte. CoolCatClothes hinnasildiga tooted on UUED (kasutamata) riided. Paljude kampaaniate puhul soodustused nendele siltidega hinnatud kaupadele ei kehti.

5) USA Today logoga hinnasildid märgistavad kasutatud riideid.
Kui hinnasildile juurde on märgitud DEFEKT (tootel võib esineda plekke, auke, on kergelt määrdunud või vormist väljas), siis oleme juba hindamisel arvestanud ja sellisel juhul hindame toote alghinnast odavamaks.